Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Umut Tuncer’in Didimli turizmcilerle bir araya geldiği toplantıda ilçe turizmi ele alındı.

Aydın Valiliği himayelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Aydın turizm potansiyelinin tanıtılması çalışmaları devam ediyor. Turizm sezonu öncesinde kentin önemli turizm yörelerinden Didim’de konaklama tesislerinin durumu ve tanıtımla ilgili çalışmaları değerlendirmek amacıyla Kültür ve Turizm İl Müdürü Umut Tuncer, ilçedeki turizmle ilgili sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü binasında yapılan toplantıya Tuncer’in yanı sıra Turizm Derneği Başkanı Mustafa Şentürk, Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş, Şoförler Odası Başkanı Savaş Cengiz ve Kent Konseyi Başkanı Osman Ayyıldız katıldı.

BAŞARACAKLARIMIZI PLANLADIK


Didim’de turizm potansiyelinin arttırılması için atılacak adımların ele alındığı toplantıyla ilgili konuşan İl Müdürü Tuncer, “Didim’de turizmle ilgili başardıklarımızı konuştuk, başaracaklarımızı planladık. Her şey Aydın için. Aydın, yeni turizm sezonuna hazır bir şekilde girecek” dedi.