8-10 Aralık 2022 arasında Türkiye’nin en büyük turizm platformu olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi gerçekleşecek.

Didim Turizm Derneği (DİTUR) öncülüğünde Didimli turizmcilerde İzmir’de gerçekleştirilecek olan turizm ticaret fuar ve kongreye katılacak. DİTUR Başkanı Mustafa Şentürk, fuarla ilgili çalışmalara başladıklarını ifade etti.Türkiye’nin en büyük turizm platformu olan TTI İzmir ‘’16. Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi’’, 2022’de de sektörün önde gelen profesyonellerini 16. kez bir araya getirmeye ve sektörel fırsatlar sunmaya devam ediyor. İletişim ve iş bağlantıları kurmanın en hızlı ve güvenilir yolu olan Travel Turkey İzmir, sizi 8-10 Aralık 2022 tarihleri arasında fuarizmir’de bekliyor!
T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, İZFAŞ ve TÜRSAB FUARCILIK A.Ş. işbirliği ile her yıl dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren ve Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformu haline gelen Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi’nin 16.sı bu yıl 8-10 Aralık 2022 tarihlerinde Fuarizmir’de gerçekleşecek ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri yeniden buluşturacaktır.
HABER: ELİF DİKBAŞ